Profesjonalna higienizacja zębów
i wybielanie - Przeworsk

Problemy z którymi możemy Ci pomóc 

Profilaktyka jest bardzo ważna częścią stomatologii, a piękny i zdrowy uśmiech pozwoli czerpać radość z życia. Rozwiązania jakie proponujemy w naszym gabinecie dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Usuwanie kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków, które go rozbijają. Jest to on bezinwazyjny i bezbolesny. Pacjent nie odczuwa bólu ani dyskomfortu.

Usunięcie osadów z bardzo trudno dostępnych miejsc lub przestrzeni międzyzębowych.

Wygładzenie i wyrównanie powierzchni zębowych za pomocą past polerskich i specjalnych gumek.
Zabieg prerencyjny. Jego celem jest dostarczenie odpowiedniej dawki fluoru by wzmocnić szkliwo.

Posiadamy 3 metody wybielania zębów w zależności od potrzeb pacjenta oraz możliwości finansowych:

  1. rozjaśnianie zębów lampą 10min zabieg rozjaśniajacy zęby o kilka tonów. Efekt utrzymuje się około 3 miesiące.
  2. wybielanie zębów 30min zabieg wybielający zęby kilka lub kilkanaście tonów. Efekt utrzymuje się do roku.
  3.  metoda jednoczesnego wybielania oraz remineralizacji szkliwa  2 godz – system wybielania zębów, który jednocześnie znosi nadwrażliwość zębów i remineralizuje szkliwo. 
.

Regularna higienizacja i profilaktyka zapewnia każdemu zdrowy i naturalny uśmiech bez wydawania fortuny.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapoznaj się z ofertą naszych wszystkich usług

Higienizacja zębów i wybielanie – Przeworsk

Marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu godnym gwiazd Hollywood? Droga do niego jest prostsza niż mogłoby się wydawać!

Zdrowy i zadbany uśmiech łatwo rozpoznać po jego estetycznie białym odcieniu. Niestety, taki efekt nie jest tylko kwestią codziennej higieny jamy ustnej, ponieważ na kolor zębów wpływa wiele czynników, w tym tryb życia oraz genetyka.

Kawa, herbata, alkohol, przyjmowane pokarmy czy nikotyna mogą także niekorzystnie odbić się na kondycji szkliwa, a tym samym na jego kolorze. Na szczęście profesjonalna higienizacja zębów oraz ich wybielanie to zabiegi, które sprawiają, że marzenie o śnieżnobiałym uśmiechu staje się rzeczywistością!

Higienizacja zębów – co to jest?

Zacznijmy od tematu higienizacji, czyli zabiegu, który ma na celu usunięcie kamienia nazębnego, osadu oraz płytki bakteryjnej. I chociaż ten zabieg ma wpływ na estetykę uśmiechu, to jego głównym celem jest poprawa zdrowia dziąseł i zębów. Dlatego tak ważna jest regularność, która pozwoli zapobiegać wielu nieprzyjemnym chorobom jamy ustnej, w tym przede wszystkim próchnicy czy paradontozie.

Pod hasłem „higienizacja zębów” kryją się różne zabiegi – od scalingu po piaskowanie. Który jest najlepszy? Wszystko zależy od stanu Twoich zębów, ale nasz doświadczony specjalista pomoże w doborze idealnej opcji dla Ciebie.

Na czym polega wybielanie zębów?

W tym przypadku zagadka jest łatwiejsza do rozwiązania, ponieważ nazwa bezbłędnie nas naprowadza na prawidłową odpowiedź. Wybielanie to zabieg, który pomaga odzyskać zębom ich naturalny, zdrowy i biały odcień. Tak, naturalny, ponieważ biel zębów nie jest kwestią mody czy chwilowej zachcianki, ale powrotem do ich pierwotnego stanu.

Metod wybielania również jest kilka. W przypadku niewielkich przebarwień można zdecydować się na wybielanie lampą, jeżeli jednak problem jest bardziej zaawansowany, to sięgamy po inne środki. Co ważne, decydując się na wybielanie zębów, można również poddać się remineralizacji szkliwa, co m.in. znosi nadwrażliwość.

Higienizacja i wybielanie zębów w Przeworsku – zadbaj o uśmiech razem z nami!

Dlaczego my? W naszym gabinecie wybielanie zębów czy ich higienizacja to nie tylko zwykłe zabiegi, które wykonujemy każdego dnia. Chociaż przeprowadziliśmy ich już wiele, wiemy, że każda osoba w ten sposób przybliża się do swojego marzenia o pięknym uśmiechu, dlatego dbamy o to, aby droga do zrealizowania tego pragnienia była przyjemna i bezstresowa.

To właśnie dlatego podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie, dbając o to, aby ostateczny efekt był więcej niż satysfakcjonujący.

W naszej dentystycznej podróży kierujemy się prostą i sprawdzoną filozofią – wszyscy zasługują na piękny uśmiech, który dodaje pewności siebie w każdej sytuacji! Zatem jeśli szukasz miejsca, gdzie Twój uśmiech zostanie potraktowany z należytą troską i profesjonalizmem, zapraszamy do nas do gabinetu w Przeworsku. Razem sprawimy, że Wasze zęby będą nie tylko zdrowe, ale i olśniewająco białe.