Nasi specjaliści

Katarzyna Januszek

Lekarz dentysta oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów podyplomowych Kosmetologia i Medycyna estetyczna dla lekarzy w Krakowie. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na Wydziale lekarsko – dentystycznym.

Od kilku lat pasjonatka medycyny estetycznej i medycyny antiaging. Jako lekarz stomatologii doskonali swoją wiedzę z anatomii oraz fizjologii twarzy i szyi, łącząc ją z najnowocześniejszą wiedzą z zakresu  medycyny estetycznej. Intensywnie kształci się zarówno w kraju, jak i zagranicą, podążając za światowymi trendami i przywążąc do Przeworska technologie oraz zabiegi zaczerpnięte z najróżniejszych zakątków kraju i świata.  Wszystko po to, by mieć jak najbardziej profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta, by móc zaproponować najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania.

„Moją filozofią nie jest zmienienie wyglądu pacjenta, lecz poprowadzenie go drogą, by móc zatrzymać dla niego czas, pomóc się pozbyć kompleksów i niedoskonałości, poprawić niektóre błędy młodości, zadbać, by poczuł się dobrze we własnej skórze.”

Nasz zespół

Osoba, która wykonuje swój zawód z zamiłowania i pasji. Zdobywając wiedzę i doświadczenie połączyła swoje zainteresowania z chęcią niesienia pomocy. Jej powołanie to dermatochirurgia, dermatologia i laseroterapia. Najbardziej satysfakcjonuje ją praca z dziećmi. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i kursach.

Justyna Tokarz

lekarz, specjalista dermatologii 

Studia fizjoterapii ukończyła w 2010 roku, a od kilku miesięcy szczególnie pasjonuje się rehabilitacją twarzy oraz manualną terapią blizn. Przez wiele lat masażystka, rehabilitantka i trenerka, dzięki temu ma świetne wyczucie tkanek, elastyczności skóry, zwłóknień, zgrubień i dlatego jej masaże mają niezwykłą skuteczność. Uczestniczka wielu szkoleń w tym zakresie. Jej dodatkową pasją jest fitness. Prywatnie żona i mama.

Jolanta Rubin

fizjoterapeuta estetyczny, masażystka, rehabilitantka
Ukończyła studia wyższe dwustopniowe kosmetologiczne na kierunku kosmetologia estetyczna oraz technologia produkcji kosmetyków oraz wiele szkoleń z zakresu kosmetologii, podologii, laseroterapii, pielęgnacji skory. Z wykształcenia również technik farmacji. Wieloletnia praca przy produkcji leków i kosmetyków sprawiła, iż posiada ogromna wiedzę z zakresu farmakologii, dermokosmetyków i kosmetyków. Dodatkowo studiowała pielęgniarstwo. Połączenie tych dziedzin sprawiło, iż jest niezastąpiona w gronie specjalistów medycyny estetycznej.

Andżelika Chrapka

magister kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem

Od 12 lat zajmuje się chirurgią naczyniową. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w kraju, jak i za granicą m.in. w Paryżu. Doktor Krzysztof Scheller łączy pasje z pracą i dysponuje wszelkimi najnowocześniejszymi metodami zamykania większych naczyń, naczynek i pajączków na nogach.

Krzysztof Scheller

flebolog, spec. z zakresu chirurgii naczyniowej
Ukończyła szkołę o kierunku higienistka stomatologiczna w Rzeszowie. Od 12 lat oddaje się z pełnym zaangażowaniem pracy w gabinecie stomatologicznym, by przywracać pacjentom nieskazitelne uśmiechy. Jest związana z zespołem od 2012 roku. Zawsze miła i pomocna, posiadający dobry kontakt z pacjentem. Prywatnie mama Anieli, miłośniczka zwierząt.

Diana Wojtaszek

dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka

Sylwia Siwulec

certyfikowany trycholog

Lat doświadczenia
0
Procedur zabiegowych
0
Zadowolonych klientów
0
Odbytych szkoleń
0