Medycyna estetyczna - Przeworsk

Problemy, z którymi możemy Ci pomóc.

„Nic nie czyni człowieka piękniejszym niż wiara w to, że jest pięknym.”

Sophia Loren

Śledząc światowe standardy stworzyliśmy szeroki bardzo wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej po to, by sprawić by pacjent poczuł się dobrze i komfortowo we własnej skórze.

Obecnie jest to najskuteczniejsza metoda niwelowania zmarszczek mimicznych. W rękach doświadczonego lekarza jest lekiem bezpiecznym. 

 • usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła
 •  usuwanie kurzych łapek
 • usuwanie zmarszczek pionowych gładzizny czoła (lwia zmarszczka)
 •  leczenie bruksizmu
 •  niwelowanie uśmiechu dziąsłowego
 • niwelowanie brody brukowanej
 • niwelowanie zmarszczek króliczych
 •  niwelowanie zmarszczek palacza
 • całościowy lifting twarzy i szyi Nefretete
  W terapii wygładzania zmarszczek stosujemy certyfikowane produkty najwyższej jakości.

Jeden z najcześciej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej, nadaje idealny kształt, przywraca jędrność i nawilża usta. Metodę modelowania ust dobieramy indywidualnie i zazwyczaj jest to autorska  metoda naszego zabiegowca, łącząca wiele technik zaczerpniętych od wielu światowej sławy zabiegowców (doll lips, russian lips, french lips, technika liniowa ) w celu uzyskania pięknego kształtu ust bez przerysowania ich.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym lub fibryną zabieg polegający na na ostrzyknieciu cienką igłą osoczem bogatopłytkowym lub fibryną odwirowanymi w specjalnej wirówce, gdzie pozyskiwane jest osocze wraz z płytkami krwi, które stymulują komórki macierzyste do namnażania oraz pobudzają fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg zapewnia długotrwałe efekty regeneracji i rewitalizacji.

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka. Jednak jego ilość spada wraz z wiekiem. Efekty pracy z kwasem hialuronowym są bardzo naturalne. Zaraz po wstrzyknięciu dana okolica zwiększa swoją objętość. Za pomocą wolumetrii twarz odzyskuje utracone rysy, a skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. Pracujemy na najlepszych certyfikowanych preparatach posiadających w składzie znieczulenie, przez co komfort zabiegu jest bardzo duży.

Celem zabiegów jest odmłodzenie, poprawa sprężystości i wygładzenie skóry

 • kwas hialuronowy w hybrydzie złożonej z długich i krótkich łańcuchów zwany molekułą młodości. Przywraca odpowiedni kontur napięcie i nawilżenie
 • polinukleotydy odpowiadające za lifting, anty-oksydacje, nawilżenie, odnowę komórek
 • stymulator na bazie kolagenu typu 1 pozyskiwanego z nici jedwabników
 •  hydroksyapatyt wapnia modeluje kontur twarzy, stymuluje produkcje kolagenu i elastyny, daje naturalne efekty
 • kwas polimlekowy zwiększa gęstość skory, poprawia jej strukturę, uznawany za najbardziej efektywny dostępny na rynku stymulator
 • połączenie kwasu poliDmlekowego z kwasem hialuronowym– silnie rewitalizuje, zwiększa gęstość skóry, liftinguje, stymuluje produkcję kolagenu

To ostrzykiwanie twarzy szyi dekoltu, dłoni lub samej okolicy oka lub tez skóry głowy dobranym przez lekarza koktajlem lub osoczem bogatopłytkowym. Zabieg należy wykonywać w serii. Powoduje wówczas odżywienie i pobudzenie skóry do regeneracji i przebudowy.

To zabieg mający na celu trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej z wybranych części ciała. Procedura polega na wstrzyknięciu preparatu w ściśle określone miejsce. Substancja rozpuszcza komórki tłuszczowe, których zawartość zostaje przetransportowana przez układ krwionośny do wątroby, a potem wydalona z organizmu. Zabieg przynosi dodatkowe efekty w postaci działania liftingującego oraz poprawiającego mikrokrążenie. Lipolizę wykonuje się w celu wyszczuplenia:

 • bioder
 • podbródka
 • bryczesów
 • policzków
 • brzucha
 • talii

Nici PDO – tworzą pod skórą rusztowanie dla zwiotczałej skóry bez konieczności zwiększenia objętości. Doskonale wpływają na kondycje i napięcie skóry. Łączą rewitalizacje skóry na poziomie komórkowym z niwelowaniem zmarszczek i delikatnym liftingiem.

Nici haczykowe –najgrubsze nici PDO mające dodatkowo haczyki, dzięki którym po prawidłowej implantacji możemy podnieść nadmiar tkanek.

.

Oferta specjalna

Wychodzac naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy specjalne
Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Medycyna estetyczna Przeworsk

W naszym gabinecie stawiamy na holistyczne podejście do medycyny estetycznej, którego celem jest poprawa wyglądu i wzmocnienie pewności siebie naszych pacjentów. Chcemy, aby wizyta u nas była nie tylko skutecznym zabiegiem estetycznym, ale także miłym i relaksującym doświadczeniem. Dlatego też nasi wykwalifikowani specjaliści kładą duży nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, słuchając uważnie ich potrzeb i oczekiwań.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór najlepszego zabiegu może być trudną decyzją, więc z chęcią służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem. Przygotowaliśmy bogatą ofertę – od kosmetycznych „poprawek” po bardziej zaawansowane terapie. W każdym przypadku korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które nie tylko zapewniają świetne rezultaty, ale również – a może przede wszystkim – bezpieczeństwo.

Medycyna estetyczna w Przeworsku – dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy przekonani, że medycyna estetyczna to nie tylko dbanie o zewnętrzny wygląd, ale również o wewnętrzne dobre samopoczucie. Dlatego podczas wizyty u nas klienci mają szansę na chwilę relaksu i całkowitego odprężenia. Przyjazny personel zadba o komfort i dobry nastrój podczas całego pobytu. Zero stresu i nerwów – stawiamy wyłącznie na pozytywne emocje.

Naszym głównym celem to zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Cieszymy się, gdy widzimy, że nasza praca przyczynia się do zwiększenia pewności siebie i poprawy jakości życia. Dlatego też każda osoba jest dla nas wyjątkowa, a jej potrzeby i cele traktujemy z najwyższym szacunkiem. Doskonale wiemy, że niezależnie od tego, czy jest to pierwszy zabieg medycyny estetycznej, czy już kolejne nasze spotkanie, to każdy klient zasługuje na maksimum uwagi i poświęcenia.

Co więcej, priorytetem są dla nas skuteczność oraz naturalne efekty zabiegów. Nie chcemy tworzyć sztucznych i przesadnych zmian, ale subtelnie podkreślać naturalne piękno każdej osoby. Z doświadczenia wiemy, że czasami wystarczy prosty zabieg medycyny estetycznej, aby wydobyć na światło dzienne to, co najlepsze w każdym z nas. Nasza filozofia to przede wszystkim harmonia i równowaga, zarówno w wyglądzie zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

Jeżeli takie podejście jest Ci bliskie, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. W krótkiej rozmowie chętnie ustalimy szczegóły i termin pierwszego spotkania.

Zapoznaj się z ofertą naszych wszystkich usług