Laseroterapia

Problemy, z którymi możemy Ci pomóc.

W naszej ofercie posiadamy laserowy, certyfikowany, wielospecjalistyczny sprzęt medyczny o rożnej długości emitowanych fal oraz różnej mocy, by móc dobrać jak najbardziej odpowiednie i najskuteczniejsze leczenie Waszych problemów.

głowica frakcyjna – skutecznie i bezpiecznie niweluje blizny i rozstępy oraz zmarszczki i bruzdy. Skóra poddana działaniu lasera staje sie elastyczna i sprężysta.

głowica do dermatochirurgii – usuwanie niewielkich zmian skórnych brodawek, włókniaków, kaszaków, grudek perlistych. Dzięki technice laserowej dermatochirurgia jeszcze nigdy nie była tak skuteczna.

Głowica Dvl – zmiany naczyniowe, rumienie, rumień naczynioruchowy, naczyniaki płaskie, przebarwienia, plamy soczewicowate trądzik różowaty, naczyniaki, fotostarzenie skóry.

Głowica nieablacyjna Clear lift – najbardziej wszechstronny laser odmładzajacy. Działa na skórę właściwą mechanicznie, a nie jak większość laserów termicznie, co skraca czas rekonwalescencji. Uszkadza skórę, tworzy kontrolowane ogniska zapalne, które inicjują procesy gojenia i rozpoczynają proces przebudowy skóry. Rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu, a skóra staje się bardziej napięta i jędrna.
Wskazania:
– przebarwienia,
– hiperpigmentacje
– drobne głębokie zmarszczki
– utrata jędrności skóry
– usuwanie tatuaży
– usuwanie makijażu permanentnego
– blizny

Głowica Nd- Yag – zamykanie płytkich i głębokich naczynek na nogach, płytkie i głębokie zmiany na twarzy. Działa na hemoglobinę zmieniając ja w ciepło które powoduje jej koagulacje i miejscowy stan zapalny a w konsekwencji zrośnięcie naczyń.

 • Najnowocześniejsza technologia epilacji skóry owłosionej,  o mocy 4000W dająca spektakularne efekty opracowana z Harvard University.  Skuteczność i bezpieczeństwo jest poparte certyfikatem FDA, który stanowi najwyższą gwarancje. Działanie lasera opiera się na emisji światła laserowego o długości fali 810nm. Aby podwyższyć komfort i bezpieczeństwo laser został wyposażony w system chłodzący Advanced Contact Cooling, który na bieżąco koi obszary zabiegowe co powoduje praktycznie całkowitą bezbolesność zabiegu. Dodatkowo jest on całoroczny.
 • Laserowe leczenie skóry twarzy przy chorobach trądzikowych. Idealnie sprawdza się jako uzupełnienie terapii ogólnej. Światło lasera ogranicza kolonizacje bakterii acnes, odpowiedzialnych za trądzik, redukuje aktywność gruczołów łojowych, redukuje rogowacenie, działa przeciwzapalne.

Laser tulowy Lavieen Wontech to nowoczesny laser wykorzystujący technologię tulową. Lavieen Wontech jest skuteczny w leczeniu zmian barwnikowych oraz kompleksowej terapii odmładzajacej- umożliwia spłycenie zmarszczek oraz poprawę jedrności i elastyczności skóry.
Terapia umożliwia odmłodzenie skóry, usuwanie zmarszczek(np. pod oczami, na czole, palacza, mimicznych), leczenie zmian barwnikowych, redukcję melasmy i przebarwień. Pacjent może liczyć na poprawę napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcję przebarwień, ujędrnienie: symulację i przebudowę kolagenu. Dodatkowo jest to technologia w  zabiegach owłosionej skóry głowy (łysienie, wypadanie włosów)
Technologia lasera tulowego polegana zastosowaniu promieniowania o długości fali 1927nm, co jest innowacyjną metodą w medycynie estetycznej i dermatologii.

Secret 2.0 to urządzenie, które daje możliwość wprowadzenia bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość między 0,5 mm a 3,5 mm. Emituje jednocześnie falę radiową, która nagrzewa tkankę wokół powierzchni igieł.

Jest to bardzo bezpieczna procedura która nie niesie za sobą, ryzyka poparzeń. Po zabiegu dochodzi do efektywnej stymulacji regeneracji i produkcji nowych włókien kolagenowych.

Głębokość penetracji igły dostosowywana jest do miejsca terapii, stanu skóry i rodzaju leczonej zmiany. Duże możliwości zmiany ustawień oraz możliwość użycia różnych głowic pozwalają na optymalizację parametrów zabiegu, tak by był w pełni skuteczny i bezpieczny dla pacjenta.

Radiofrekwencja mikroigłowa ma szereg zastosowań. W zależności od problemu, z którym zgłasza się pacjent, po konsultacji lekarskiej, stosuje się odpowiednią głowicę.

 • Potrzeba odmłodzenia; poprawa napięcia skóry: niwelowanie rozstępówredukcja blizn – dwie głowice do zabiegów standard i High Speed
 • Poprawa struktury skóry; redukcja zmarszczek – głowica monopolarna
 • Trądzikbliznyrozszerzone naczynia krwionośne – głowica smartcure
.

Jak przygotować się do zabiegu laserowego?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Laseroterapia i jej zastosowanie w medycynie estetycznej

Dzisiejsza medycyna estetyczna to nie tylko igły i skalpele. Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii można skorzystać m.in. z laseroterapii. Czym jest terapia laserem i jakie efekty można uzyskać, gdy się ją stosuje?

Laseroterapia - co to jest?

Laseroterapia to coraz popularniejsza metoda stosowana podczas zabiegów medycyny estetycznej. Jak można się domyślić, terapia odbywa się przy użyciu przez osobę wykwalifikowaną lasera. Emituje on wiązkę światła, która pozwala osiągnąć zamierzony rezultat.

Jakie problemy pomoże rozwiązać laseroterapia?

Bogaty wachlarz zastosowań terapii laserowej sprawia, że jest ona pomocna w rozwiązywaniu wielu kłopotów ze skórą. Jeśli zmagasz się z przebarwieniami, zmianami skórnymi łagodnego pochodzenia, rozstępami lub bliznami, możesz spodziewać się zadowalających efektów. Laser poradzi sobie także z rumieniem okolic twarzy.

Marzysz o gładkich nogach albo pozbyciu się kłopotliwego owłosienia? Nieestetyczne włosy po laseroterapii przestaną być problemem. Koniec z wiotką, pozbawioną jędrności skórą i popękanymi naczynkami.

Laseroterapia- ciekawostka

Wiesz, że laseroterapia to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego tatuażu? Wiązka lasera emituje ciepło, które pozwala skutecznie rozbić tusz wykorzystany podczas tworzenia malunku na ciele. To nie wszystko. Terapia z użyciem lasera daje też możliwość usunięcia makijażu permanentnego. Teraz nieudany makijaż ani tatuaż nie będą Cię już martwić.

Laseroterapia Przeworsk- przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Laseroterapia to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoją skórę. Jak w przypadku każdego zabiegu, również do wykonania czynności z udziałem lasera są pewne przeciwwskazania. Kto nie powinien korzystać z laseroterapii?

 • osoby z infekcją lub chorobą zakaźną
 • kobiety w ciąży i w okresie laktacji
 • ludzie cierpiący na AZS, łuszczycę, fotodermatozy
 • pacjenci zmagający się z chorobą nowotworową
 • osoby z aktywną opryszczką
 • chorzy na epilepsję, zakrzepicę
 • pacjenci z zaburzeniami w funkcjonowaniu układu odpornościowego
 • osoby uczulone na środki znieczulające (w przypadku konieczności ich zastosowania)
 • osoby przyjmujące leki lub inne substancje, których spożycie wyklucza użycie lasera

Planując laseroterapię, warto skonsultować się z osobą, która będzie wykonywać zabieg. Udzieli ona informacji dotyczących tego, jak prawidłowo się przygotować i jakich leków unikać. Oczywiście należy powstrzymać się od spożycia alkoholu. Najlepiej nie spożywać napojów alkoholowych dobę przed laseroterapią.

Zapoznaj się z ofertą naszych wszystkich usług