Chirurgia naczyniowa - flebologia - Przeworsk

Problemy, z którymi możemy Ci pomóc.

W naszych gabinetach kompleksowo zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń dotyczących działania naczyń krwionośnych i limfatycznych.
Nasz specjalista zajmuje się chorobami takimi jak:

– niedokrwienie kończyn dolnych i górnych
– tętniak aorty brzusznej i tętnic obwodowych
– zwężenie lub niedrożność aorty i tętnic biodrowych
– diagnostyka zwężenia tętnic szyjnych i trzewnych

Wykonujemy pełną diagnostykę kończyn dolnych:
– USG
– doppler
– badanie skanerem w świetle podczerwonym

W naszych gabinetach dysponujemy wszelkimi dostępnymi metodami zamykania naczynek i pajączków na nogach.

Małoinwazyjna metoda leczenia drobnych żylaków. Polega na podawaniu odpowiedniej dawki leku do rozszerzonych żył i pajączków. Zabieg pozwala całkowicie wyeliminować niewydolne i nieestetycznie wyglądające naczynka.
Zalety skleroterapii:

  • zabieg trwa od 30 do 60 minut
  • powrót do codziennej aktywności jest możliwy zaraz po zabiegu
  •  minimalnie inwazyj
  •  nie wymaga znieczulenia
  •  nie pozostawia blizn.

Dzięki głowicy lasera o długości swiatła 1064 nm jesteśmy w stanie zamknąć drobne naczynka i pajączki na nogach do srednicy 4 mm w sposób nieizwayjny, bezpieczny i skuteczny i trwały. 

Jest to metoda usuwania żylaków polegająca na wewnątrzżylnej obliteracji mechaniczno – chemicznej powodującą obkurczenie naczynia oraz zaraśnięcie żyły i wyłączeniem jej z obiegu.

Zalety:

  • znikome ryzyko powikłań
  • wysoka skuteczność
  • natychmiastowy powrót pacjenta do aktywności szybkość zabiegu około 20-30 min w warunkach ambulatoryjnych.

Jedna z najskuteczniejszych metod leczenia choroby hemoroidalnej. Polega na ostrzykiwaniu substancją sklerotyzującą , która powoduje zwłóknienie i zamknięcie ostrzykniętej tkanki hemoroidalnej. Zabieg nie wymaga znieczulenia, jest praktycznie bezbolesny (wkłucia dokonuje sie w strefie pozbawionej zakończeń nerwowych). Po zabiegu pacjent może kontynuować prace i normalnie funkcjonować.

.

W trosce o Twoje piękne i zdrowe nogi 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Chirurgia naczyniowa Przeworsk

Chirurgia naczyniowa jest szalenie ważną dziedziną medycyny. Dzięki niej pacjenci w naszych gabinetach mogą leczyć choroby układu krążenia pod czujnym okiem specjalistów. Pozwala to na powrót do zdrowia i odzyskanie lepszego samopoczucia.

Chirurgia naczyniowa - czego spodziewać się podczas wizyty

Wizyty u lekarzy są często dla pacjentów źródłem stresu. Spotkania w naszych gabinetach odbywają się jednak w przyjaznej atmosferze, dlatego nie ma powodu do obaw. Pacjent może w komfortowych warunkach opowiedzieć specjaliście o swoich dolegliwościach. Po zebranym wywiadzie i wykonaniu badania, chirurg naczyniowy stawia diagnozę.

Kolejnym krokiem jest wybranie metody leczenia. Zależnie od tego, czy osoba badana zmaga się z pajączkami, żylakami nóg, niedokrwieniem, zwężeniem tętnic, czy hemoroidami, specjalista dobiera odpowiednią metodę.

Chirurgia naczyniowa Przeworsk - czy jest się czego obawiać?

Zdarza się, że pacjenci zwlekają z wizytą w gabinecie z obawy przed zabiegiem. Są przekonani, że ten wykluczy ich z codziennych aktywności przynajmniej na kilka dni. Nic bardziej mylnego! Wcale nie musi tak być. Sposoby leczenia pajączków, żylaków i guzków krwawniczych, jakimi posługujemy się w naszych gabinetach, są nieinwazyjne lub inwazyjne w bardzo niewielkim stopniu.

Co to oznacza dla pacjenta? Szybki powrót do swoich zajęć, czyli to, na czym mu najbardziej zależy. Zaraz po wyjściu z gabinetu może on wrócić do pracy lub obowiązków domowych.

Chirurgia naczyniowa Przeworsk - zdrowie to nasz priorytet

Nic nie jest dla nas ważniejsze niż zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta. Dlatego dbamy o komfort osób, które odwiedzają nasze gabinety.

Nie warto zwlekać z wizytą u specjalisty. Coś, co wydaje się czasem wyłącznie problemem natury estetycznej, nieleczone, może przynieść negatywne skutki. Dlatego warto zdiagnozować swoje dolegliwości jak najwcześniej. Wczesne podjęcie leczenia sprawia zwykle, że do pozbycia się problemu wystarczą metody nieinwazyjne.

Pomaganie pacjentom to nasza misja. Nic nie sprawia nam większej radości niż widok szczęśliwego pacjenta, który czuje się dobrze.

Zapoznaj się z ofertą naszych wszystkich usług